• K2

  15 čec 13:56

  Nemohu uvěřit, jak je od července uklizeno na K2! Ve sprchách není plíseň, v kuchyňkách se člověk konečně člověk neštítí vařit atd. atd... Velice ale lituji paní uklízečky, které na K2 přišly... když je vidím, jak u mytí pánských sprch klečí a drhnou dlaždičku po dlaždičce rejžákem, domnívám se, že by měly být placeny zlatem!
 • K5

  22 čen 10:36

  Na koleji K5 jsem velmi spokojená. Paní vedoucí i všechny paní na recepci jsou velmi milé a ochotné. Moc se mi líbí, že na recepci je vždy nějaká výzdoba nebo alespoň květina. Celkově jsem s kolejí spokojena, nejvíce oceňuji lednici na pokoji a vlastní sociální zařízení. Děkuji :) !
 • Reakce: Klid po 10.hodině

  24 kvě 22:58

  Pokud jsou studenti v Kampě, do pokojů na koleji opravdu nic slyšet není. Pokud jsou před Kampou, tak pokud by byli více slyšet, zavřu si okna. Stížnost určitě zase psal nějakej přecitlivělej šprt, pro kterýho je slovo "hospoda" nebo "pivo" sprostý slovo! :D
 • Klid po 10. hodině

  23 kvě 22:05

  Proč nemůže být klid u kolejí v kampě po 22. hodině? Všichni ze zemědělek v kampě a ostatní se učí na zk. a nemají klid. Jděte kalit jinam. Tady pro vás není prostor.
 • Úklid

  18 kvě 22:15

  Stav po "úklidu" mi přijde dost špatný,když to vypadá na toaletách a ve sprchách, jako by se vůbec neuklízelo.
  I přes podané stížnosti se úklid stále nelepší.