• Kolejenky

  18 led 15:25

  Po pěti letech bydlení na koleji jsem nezažil větší buzeraci, než tohle neustálé prokazování kolejenkou. Člověk jde jen vyhodit koš a zpátky se bez uštěpačných poznámek vrátných nedostane. Je mi jasné, že to mají vrátné nařízeno shora, tak si vy tam nahoře uvědomte, že už nejsme děti na intru, co potřebují bachaře. Chovejme se k sobě jako rovný k rovnému. Děkujeme.
 • Kolej K4

  14 led 16:09

  Za hodně peněz málo muziky. Nechápu proč je cena ubytování na k4 stejná jako na k1. Kvalita ubytování tomu neodpovídá.
 • Psí hovna

  14 led 13:53

  Bylo by možné přidat do areálu pytlíky na psí exkrementy? Párkrát mi při cestě do školy uvízl hnědý páchnoucí koblížek, který se dobře zabydlel ve vzorkách na podrážce, boty jsem mohl rovnou spláchnout do hajzlu. Byl bych rád kdyby se tu zbytečně neválely hovna, které útočí vždy, když se nedíváte. Děkuji za pochopení.
 • Přístup vrátných k cizincům

  14 led 13:27

  Občas jsem naprosto šokován tím, jak se některý vrátný chovaji k cizincům. Nevim, asi se vztekaji, protože neumí anglicky a myslí si, že se kvůli nim bude každej cizinec učit češtinu. Byl jsem již několikrát svědkem toho, že jsou vzteklé, řvou na cizince česky a nemaji absolutně žádnou snahu se nějak dorozumět.
 • spravte okna

  13 led 20:26

  Táhne na mě
 • Ukazování kolejenky

  12 led 20:57

  Absolutně nechápu, proč mám dvacetkrát za den ukazovat kolejenku, když na kolejích bydlím již třetím rokem a vrátný mě znaji. Absolutně zbytečná buzerace.
 • Odpověď na opravu oken

  9 led 23:00

  Kup si overal a bude ti teplo.
 • Bordel na kolejích

  8 led 01:33

  Ráda bych upozornila na neustálý nepořádek v nočních hodinách, především na koleji K3. Pro většinu lidí z 5. patra evidentně kolejní řád neplatí. Nejen, že bezohlední spolubydlící křičí, běhají po chodbách a buší na dveře třeba do tří hodin do rána, ale také neustále okupují kuchyňku a dámské záchody, kde kouří a smrad se pak šíří celou chodbou. Mimo jiné právě již zmíněné záchody neviděly paní uklízečku tak od poloviny semestru, což se dá usuzovat ze stále se zvětšující kopičky popela nebo snad nikdy nemytých dlaždic, i když co si budeme povídat, bordel po nočních prasatech by asi nechtěl uklízet nikdo. Možná by paní kolejná měla mít za úkol místo neustáleho vyžadování kolejenky spíš drobné usměrnění studentů, aby se zbytek koleje mohl vyspat.
 • Oprava oken

  7 led 22:10

  Možná by stála za zmínku malá oprava oken. V noci mi táhne na krk a nemohu spát. Buď více zatopte nebo opravte okna.
 • Nechání isicu na vrátnici

  2 led 12:06

  Několikrát denně chodím s kamarádkou na kolej a musím dole nechávat jako neubytovaná nějaký doklad. To by tolik nevadilo. Ale pokud tam tu kartičku nechám, počítám s tím, že si jí budu moci při odchodu opět vzít. Bohužel už se mi několikrát stalo, že okno i dveře byly zamčené, moje kartička za okénkem a já chvátala do školy, takže jsem se pro ni musela následně vracet. To by asi chtělo trochu pořešit.
 • Reakce: Kouření na kolejích

  30 pro 01:24

  Vrátné chodí na kontroly, ovšem to by tam musely stát 24 hodin denně, aby opravdu zabránily tomu, že si nikdo ze studentů nezapálí. Přijdou, nikoho na balkoně nevidí, jdou na další patro a mezitím si tam někdo zapálí.
  Mám pro Tebe jednu radu: privát. Najdi si podnájem s nekuřáky a je to.
 • Kouření na kolejích

  23 pro 20:29

  Kouření, včetně el. cigaret, je na kolejích JU zakázáno, ALE...

  Skutečnost je taková, že tento zákaz se prakticky vůbec nedodržuje a ze strany zaměstnanců kolejí neprobíhá žádná kontrola.

  Když někdo kouří na balkoně, smrad často prostupuje celou chodbou... o nemožnosti uvařit si v kuchyňce večeři za přítomnosti kuřáka ani nemluvě. Třešničkou na dortu je pohled na trávníky pod balkony plné vajglů - velmi "reprezentativní" pro JU.

  Měly by být zavedeny systematické kontroly a tvrdé sankce. Kouření přece nelze považovat za normu. Do civilizované společnosti nepatří a na akademickou půdu už vůbec ne.
 • Kolejenka

  22 pro 20:26

  Přijde mi opravdu nesmyslné muset neustále ukazovat kolejenku. Na kolej chodím několikrát denně, tedy ji nosím po kapsách a je v příšerném stavu již nyní...
 • Lahev piva = problémy??!!

  22 pro 14:19

  Nedávno se mi stalo, že mě vrátná nechtěla do koleje pustit s jednou lahví piva v ruce... říkám si, že jsme vážně jak na nějakém internátě. Člověk je střízlivý, má v ruce jednu lahev piva, kterou si koupil v Bille, a vrátná dělá problémy a doporučí, aby byla lahev ponechána na vrátnici... to tam chce asi nasávat sama, ne?